خرید سنباده نواری

خرید سنباده نواری

خرید سنباده نواری

سنباده های نواری، جزو ابزار آلات پر کاربرد و پر استفاده هستند که اکثر افراد یکی از آن را در داخل جعبه ابزار خود دارند. در صورتی که شما هم می خواهید برای خرید سنباده نواری اقدام کنید، این مطلب را از دست ندهید.

سنباده نواری چیست؟

سنباده نواری، جزو ابزار آلاتی است که در جهت هموار نمودن سطوح مختلف از آن استفاده می گردد. این دسته از محصولات در ابعاد و مشخصات مختلفی تولید می شوند که درجه زبری هر یک برای صاف نمودن قطعه ای از جنسی مشخص مناسب می باشد.

هر چه سنباده نواری زبر تر باشد، علاوه بر این که قیمت بیش تری دارد، می تواند سطوح سخت تر و ناهموار تری را صیقل دهد.

به طور کلی از سنباده های نواری برای پلیسه گیری و هموار نمودن سطوح مختلف استفاده می شود. لازم است بدانید که این محصول کاربرد های مختلفی در صنایع دارد. در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

سنباده های نواری چه کاربردی دارند؟

دامنه کاربرد سنباده های نواری، بسیار گسترده و وسیع است. شما می توانید سطوح مختلفی را که از جنس فلزات آهنی و غیر آهنی مانند برنج و مس، چوب، استیل ضد زنگ، استیل نرم، چدن، آلومینیوم، تیتانیوم، آلیاژ های متخلخل، مواد پلاستیکی، سنگ مرمر، شیشه، کریستال، سطوح دارای منحنی و سخت و… را به راحتی سنباده زنی و پلیسه گیری کنید.

بیشتر بخوانید  فروش آنلاین پودر سنباده با قیمت مناسب

شما نیز می توانید از سنباده های نوای به صورت تسمه ای، دیسکی، فیبری، پشت چسب دار، پشت کرکی، پوساب، رولی و… نیز استفاده نمایید. توجه داشته باشید که تمامی موارد نام برده شده، دسته بندی سنباده های نواری می باشند.

لازم است بدانید که سنباده های نواری به دلیل داشتن تنوع زیاد و دانه بندی های مختلف و همین طور داشتن قابلیت نصب بر روی دستگاه های ثابت و سیار، گزینه مناسبی برای براده برداری، پلیسه گیری و پرداخت های حرفه ای به شمار می آیند.

این امکان میسر شده است تا با استفاده از سنباده های نواری، پرداخت هایی بی نظیر بر روی سطوح مختلف ایجاد شده و شما می توانید اجسام مختلف را در ابعاد متفاوت و اشکال گوناگون به راحتی سنباده زنی کنید.

خرید سنباده نواری
کاربرد و خرید سنباده نواری

چه عواملی بر روی قیمت سنباده های نواری تاثیر گذار است؟

سنباده های نواری مانند سایر ابزار آلات، دارای قیمتی مشخص می باشند. لازم است بدانید که عوامل مختلفی بر روی قیمت سنباده های نواری تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

پارچه سنباده نواری

پارچه سنباده نواری یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سنباده های نواری می باشد. هر چه پارچه مرغوب تر و نزدیک به جنس پلی استر باشد، سنباده نواری از قیمت بیش تری برخوردار خواهد بود.

جنس دانه ها

آلومینیوم اکسید، سیلیکون کارباید، زیرکونیوم، سرامیک، جنس هایی هستند که برای دانه های سنباده های نواری استفاده می شود. هر چه جنس دانه های سنباده های نواری به ذرات سرامیک نزدیک تر باشند، شما باید سنباده نواری را با قیمت بیش تری تهیه کنید.

گرید سنباده

گرید سنباده های نواری به طور کلی با یک عدد بر روی پارچه سنباده نواری مشخص می شود. هر چه عدد درج شده کم تر باشد، سنباده نواری زبر تر خواهد بود. همین زبری موجب بالا تر رفتن قیمت سنباده نواری خواهد شد.

بیشتر بخوانید  انتخاب بهترین سنباده برای کار

برند تولید کننده

برند های مختلفی امروزه به اقدام تولید سنباده های نواری کرده اند. هم چنین هر یک برای خود فرمولاسیونی مشخص شده را دارند که بر اساس همان محصولات خود را قیمت گذاری می کنند. به همین خاطر بسته به برند تولید کننده سنباده نواری، نمی توان قیمتی مشخص شده را برای این محصول در نظر گرفت.

سنباده نواری چگونه تولید می شود؟

سنباده های نواری به طور کلی در 7 مرحله تولید می شوند که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

مرحله اول

در این مرحله طول مورد نظر برش می خورد. در صورتی که تولید سنباده نواری به صورت سفارشی باشد، این مقدار را مشتری مشخص می کند.

مرحله دوم

در مرحله دوم لبه ها با دستگاه های ساب زن با دقت برداشته می شوند.

مرحله سوم

در مرحله سوم چسب دو جزیی ترکیب شده و بر روی لبه های سنباده اسپری می شود.

مرحله چهارم

در این مرحله لبه ها به کمک نوار پی وی سی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

مرحله پنجم

لبه های چسبانده شده، توسط پرس پنوماتیک تحت فشار قرار می گیرند.

مرحله ششم

در این مرحله سنباده نواری از نظر عرض برش می خورد. در صورتی که ساخت ان به صورت سفارشی باشد، مقدار مشخص شده توسط مشتری اجرا می شود.

مرحله هفتم

در مرحله آخر سنباده های نواری آماده شده در کنار یکدیگر قرار می گیرند و بسته بندی می شوند.

برای خرید سنباده نواری چه کاری انجام دهیم؟

شما می توانید برای خرید سنباده نواری مورد نیاز خود، با مشاورین تهران پولیش در تماس باشید و پس از بررسی نیازی که دارید، بر اساس راهنمایی های مشاورین این مجموعه، خرید سنباده نواری مورد نیاز خود را انجام دهید.

خرید سنباده نواری
نحوه خرید سنباده نواری از تهران پولیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *