دستگاه پرداختکاری پرتابل شلنگی

دستگاه پرداختکاری پرتابل شلنگی

پرداختکاری از ضروری ترین اموری است که در جریان تولید محصولات انجام می شود، به همین خاطر است که دستگاه های متنوع کارآمدی برای انجام پرداخت و پولیش تولید می شوند. دستگاه پرداختکاری پرتابل شلنگی جزو خاص ترین نمونه های این تجهیزات صنعتی به شمار می رود، زیرا دارای ویژگی های متمایزی است و کاربری های ایده آلی را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به وجود می آورد.

دستگاه پرداختکاری پرتابل شلنگی چیست؟

در پرداختکاری، کار بر روی محصولات متفاوت و قطعات آنها انجام می شود؛ برای داشتن حداکثر دقت و ظرافت در کار، لازم است تا قطعات در محلی تثبیت شوند و بی حرکت باشند، زیرا هر گونه حرکت می تواند باعث آسیب به قطعه و یا خراب شدن پرداختکاری گردد. گاها ممکن است وسایل مدنظر پرداختکاری، قابل جابجایی نباشند و نتوان آنها را به محل کار برد و روی دستگاه ها قرار داد.

دستگاه پرداختکاری پرتابل شلنگی قابل حمل است، این یعنی نیازی به جابجایی قطعه وجود ندارد، بلکه اپراتور می تواند به سادگی دستگاه را به پیش قطعه ببرد و امور مورد نیاز را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام دهد. همانطور که از نام این محصول پیداست، دارای یک خرطوم بلند شلنگی است که پودر و مواد پرداختکاری از درون آن به سمت قطعه پرداخت می شوند.

این قبیل دستگاه ها وزن بسیار کمی دارند، همین امر اجازه می دهد به سادگی به مکان های مختلف جابجا شوند؛ قابل حمل بودن باعث شده است اغلب کسب و کارهای کوچک به سمت خرید این دستگاه ها گرایش پیدا کنند.

پرداختکاری پرتابل شلنگی

مزایای استفاده از دستگاه پرتابل شلنگی

 • قابلیت جابجایی به مکان های مختلف را دارد
 • وزن و ابعاد کمی دارد، به همین واسطه گزینه بی نظیری برای کسب و کارهای کوچک و کارگاه های قطعه سازی است
 • قیمت مقرون به صرفه نسبت به سایر کالاهای مشابه
 • تنوع بسیار بالای کالاهای تولید داخل و کالاهای وارداتی استاندارد
 • امکان سفارشی سازی دستگاه ها بر اساس نیاز مشتری
 • بهره مندی از ضمانت نامه معتبر
 • خدمات فنی مطلوب و دسترسی آسان به قطعات

پرداختکاری با دستگاه پرتابل شلنگی به چه مواد نیاز دارد؟

همه دستگاه های پرداختکاری برای انجام صحیح کار به برخی مواد اولیه نیازمند هستند که از اصلی ترین آنها می توان به گیلانس، انواع مختلفی از پودرهای پولیش و سنباده، چسب نمد و نمد پرداختکاری اشاره داشت. به منظور استفاده هر چه بهتر از دستگاه ها و رسیدن به بهترین نتایج پرداختکاری، توصیه می شود مواد اولیه مورد نیاز، طبق استانداردها و ویژگی های دستگاه انتخاب شوند. مشخص کردن نوع مناسب مواد اولیه نیاز به دانش تخصصی و آشنایی با انواع دستگاه ها و روش های پرداختکاری است، از این رو امکان تشخیص آن توسط افراد ناآشنا وجود ندارد.

بیشتر بخوانید  دستگاه پرداختکاری فلزات

پرداختکاری پرتابل شلنگی

برای کسب اطلاعات در رابطه با موارد گرفته شده می توانید از طریق بخش تماس با ما، از راهنمایی و مشاوره های تخصصی تهران پولیش بهره مند شوید.

مقایسه دستگاه پرتابل شلنگی با سایر دستگاه های پرداختکاری

بسیاری از افراد شاغل در کسب و کارها سوالاتی در رابطه با دستگاه های صنعتی این حوزه دارند و نمی توانند به تصمیم نهایی درستی برسند؛ وجود دستگاه های مختلف با ویژگی ها و کاربردهای گوناگون باعث شده است مشتریان در امر انتخاب دچار سردرگمی شوند، به همین خاطر در ادامه دستگاه ها بر اساس برخی معیارهای مهم صنعتی مورد مقایسه قرار می گیرند.

کاربرد

اغلب دستگاه های پرداختکاری صنعتی حالت ثابتی دارند، این موضوع در رابطه با دستگاه های پرداخت فلز، چوب، شیشه و… صدق می کند. ثابت بودن جایگاه دستگاه و همینطور قطعه مزایایی را به دنبال می آورد که عبارت هستند از:

 • افزایش کیفیت پرداختکاری
 • به حداقل رسیدن ریسک خطا و آسیب دیدگی قطعه
 • راندمان کاری بالا
 • امکان انجام پرداختکاری های دقیق و ظریف

در طرف مقابل دستگاه های پرتابل شلنگی قابلیت جابجایی دارند، به همین خاطر است که به آنها پرتابل گفته می شود؛ جابجایی محصول مزایایی دارد که در مطالب پیشین بیان شده اند، اما بصورت طبیعی پرداختکاری های انجام شده با آنها کیفیت کمتری نسبت به نمونه های ثابت دارد، البته این تفاوت کیفی به سادگی قابل تشخیص نیست.

دستگاه پرداختکاری

راندمان و سرعت عمل

دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک راندمان و سرعت بالایی در عمل پرداختکاری دارند، اما نمونه های پرتابل شلنگی برای انجام فعالیت به اپراتور و فرمان های آن نیازمند هستند. راندمان کاری این دستگاه ها بسته به عوامل محیطی، مهارت و نیروی کاری اپراتور است.

تناسب با کسب و کارهای کوچک و نوپا

اغلب کسب و کارهای کوچک و نوپا در آغاز فعالیت خود فضای محدودی دارند، پس لازم است تجهیزاتی را خریداری کنند که با شرایط محیطی و شغلی آنها سازگاری بالایی داشته باشد؛ درست است که در بین دستگاه های ثابت کالاهای کوچک و کم وزنی نیز وجود دارد، اما بهتر است این مشاغل نسبت به تهیه دستگاه پرتابل اقدام نمایند. اما چرا؟

بیشتر بخوانید  پرداخت کاری چیست ؟ | لوازم مورد نیاز پولیش کاری

دستگاه های پرتابل هزینه نگهداری و استفاده کمتری نسبت به سایر نمونه ها دارند، از طرفی نیروی الکتریسیته لازم برای فعالیت آنها به شکل غیرصنعتی نیز قابل تامین است. باید در نظر داشت که دستگاه های مدنظر دارای ابعاد و وزن بسیار مناسبی هستند و در هر محیطی جای می گیرند، از طرفی این ویژگی آنها شرایط را برای جابجاییشان نیز فراهم می سازد.

خرید دستگاه پرداختکاری صادراتی

پیش از این عنوان شد که دستگاه های پرداختکاری دارای مدل های متنوعی هستند و این هم به عنوان نقطه قوت و هم نقطه ضعفی برای آنها به شمار می رود؛ تنوع از بابت دسترسی هر مشتری به هر محصولی مزیت به شمار می رود و تنوع از بعد دشوار کردن انتخاب برای خریدار یک ضعف تلقی می شود. در تهران پولیش شرایط را به گونه ای پیش روی خریدار قرار داده ایم که تمامی نگرانی ها و دغدغه های وی رفع شود.

ارائه خدمات بی نظیر و تخصصی مشاوره ای آن هم پیش از خرید کالا باعث می شود خریدار به درک کاملی از نیاز خود برسد و بدون هیچ شک و شبهه ای کالای دلخواه و صد البته مناسب برای کار خود را سفارش دهد. تمامی محصولات تهران پولیش، اعم از نمونه های اهلی و خارجی دارای ضمانت هستند، پس نگرانی در رابطه با عملکرد و کیفیت آنها بی مورد است.

خرید دستگاه پرداختکاری

عوامل موثر بر قیمت دستگاه پرداختکاری

 1. نوع، برند و مدل
 2. توان و ویژگی های فنی دستگاه
 3. تولید خارج و یا داخل
 4. خدمات پس از فروش
 5. نحوه عرضه مستقیم و یا واسطه ای
 6. روش خرید تکی و یا عمده

هر یک از این موارد دارای توضیحات مخصوص به خود هستند، برای مثال برند و مدل دستگاه ها عاملی است که وزن، اندازه و کاربرد را نیز تعیین می کند، پس طبیعی است که اهمیت بالایی در قیمت گذاری دارد. در رابطه با مورد دوم تهران پولیش بهترین و باکیفیت ترین کالاهای موجود در بازار را عرضه می دارد و همگی آنها از ممتازترین ویژگی های فنی برخوردار هستند.

با توجه به امان ثبت سفارش غیرحضوری در فروشگاه لوازم پرداختکاری تهران پولیش، خرید واسطه ای نیز به نوعی از میان برداشته می شود دستگاه ها بصورت مستقیم به فروش می رسند.

ارسال دستگاه به اقصی نقاط ایران ویژگی مهم دیگری است که هزینه های مشتری را به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و صرفه اقتصادی خرید وی را افزایش می دهد. همه اینها به علاوه خدمات فنی پس از فروش در زمینه تعمیرات، بررسی و یا تعویض قطعات دستگاه در اختیار عموم خریداران قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *