قیمت سنباده نواری

قیمت سنباده نواری

قیمت سنباده نواری

سنباده نواری، به عنوان ابزاری چند کاره شناخته می شود که از آن برای برش و یا سنباده زنی استفاده می شود. به طور کلی سنباده های نواری برای هموار نمودن سطوحی که به قدر کافی صاف نیستند، گزینه های بسیار مناسبی به شمار می آیند. به همین خاطر قیمت سنباده نواری علاوه بر این که بسیار مهم می باشد، به معیار های و المان های مختلفی بستگی دارد که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

سنباده های نواری با بهره گیری از کاغذ های زبر تر می توانند با سرعت بیش تری هر سطح ناهمواری را کاملا صاف کرده و صیقل دهند.

چه عواملی بر روی قیمت سنباده نواری تاثیر گذار می باشد؟

یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه خرید سنباده های نواری، ابعاد آن می باشد. هم چنین جنس پارچه پشت سنباده و درجه زبری سنباده (گرید) از دیگر عواملی می باشند که می توانند تاثیری مستقیم بر روی قیمت این ابزار آلات داشته باشند.

ابعاد و اندازه از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه سنباده های نواری می باشند. چرا که برخی از آن ها به صورت سفارشی ساخته می شوند. هم چنین بستگی دارد که شما می خواهید چه مساحتی از سطح را صیقل دهید. از این رو باید ابعاد و اندازه ای مناسب را خریداری کنید.

لازم است پیش از این که اقدام به خرید سنباده های نواری کنید، اطلاعاتی دقیق را در مورد هر یک از آن ها و همین طور درجه زبری آن ها به دست آورید. در این زمینه می توانید با مشاورین تهران پولیش در تماس باشید.

بیشتر بخوانید  کاربرد سنباده نواری چیست؟
قیمت سنباده نواری
چه عواملی بر روی قیمت سنباده نواری تاثیر گذار می باشند؟

در زمان استفاده از دستگاه سنباده نواری به این نکات توجه کنید:

سنباده های نواری دستگاه های ایمنی به شمار می آیند. اما با این حال لازم است نکاتی را در زمان استفاده از آن ها در نظر بگیرید:

  • سنباده های نواری در زمان استفاده سر و صدای زیادی از خود تولید می کنند. به همین خاطر در زمان کار کردن با آن ها باید از محافظ گوش استفاده کنید.
  • گرد و غبار ایجاد شده در زمان استفاده از سنباده های نواری، برای سلامتی زیان بار است. به همین خاطر باید در زمان استفاده از دستگاه های سنباده نواری، حتما از ماسک مخصوص گرد و غبار استفاده نمایید. مگر این که یک جاروبرقی کارگاهی مخصوص مدام گرد و غبار های ایجاد شده را جمع آوری کند.
  • پیش از این که نوار را تعویض کنید و یا کیسه آشغال آن را خالی کنید، حتما سیم و دو شاخه دستگاه را از پریز برق جدا نمایید.
  • سنباده زدن فلزات موجب تولید جرقه می شود. در صورتی که این جرقه های با خاک اره داخل دستگاه و یا کیسه آشغال مخلوط شوند، می توانند منجر به آتش سوزی شوند. پس حتما پیش از این که اقدام به سنباده زنی فلزات کنید، کیسه آشغال را به بیرون بیاورید و به کمک یک جارو و یا بلوور، دستگاه را از خاک اره خالی کنید.
  • پیش از این که از سیم و دو شاخه دستگاه سنباده نواری را به پریز برق متصل کنید، حتما اطمینان خاطر کسب کنید که کلید آن خاموش است. چرا که برخی از دستگاه های سنباده دارای یک دکمه قفل شونده هستند که کلید را در وضعیت روشن نگه می دارد. توجه داشته باشید که این نکته از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. چرا که امکان دارد دستگاه در زمان اتصال به برق، به صورت ناگهانی شروع به کار کند و برای افراد حاضر در کارگاه حادثه ساز شود.
  • سنباده های نواری نیروی قابل توجهی را به قطعه وارد می کنند، به همین خاطر اگر قطعه به صورت محکم و ایمن در جای خود بسته نشده باشد، موجب لغزیدن آن فراهم شده و خطرساز خواهد شد. شما می توانید از گیره برای حل این مشکل استفاده نمایید. یا می توانید از یک مانع در یک طرف قطعه استفاده کنید تا از لغزش آن جلوگیری شود.
بیشتر بخوانید  دستگاه سنباده نواری

برای برطرف نمودن اثرات باقی مانده دستگاه بر روی قطعه چه کاری انجام دهیم؟

یکی از مشکلات شایع که امکان دارد در زمان استفاده از سنباده های نواری با آن مواجه شوید، باقی ماندن اثرات دستگاه بر روی قطعه می باشد.

آثار نعلی شکلی که در انتهای تخته به جا می ماند، ظاهری ناخوشایند و زشت را در قطعه ایجاد می کند که منجر به کم شدن کیفیت کار می شود.

برای جلوگیری از بروز این مشکل به شما توصیه می کنیم که از نوار نو تمیز استفاده نمایید. همین طور بهتر است از استفاده سنباده های نرم تر از 120 به شدت خودداری کنید. لازم است بدانید که باید به صورت منظم، صفحه زیر نوار را به خوبی تمیز کنید و از انباشت گرد و خاک بر روی آن جلوگیری نمایید.

برای خرید سنباده نواری چه کاری انجام دهیم؟

شما می توانید برای خرید انواع مختلف سنباده های نواری با هر ابعادی که مد نظر دارید، با مشاورین تهران پولیش در تماس باشید. به شما توصیه می کنیم که در زمان خرید سنباده های نواری، با مشاورین تهران پولیش تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

قیمت سنباده نواری
خرید و قیمت سنباده نواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *